Doména www.robotickesekackytravy.cz včetně SEO micro site je na prodej nebo pronájem. Více informací na www.investicnidomenynaprodej.cz


Robotické sekačky – hlavní přednosti

Pokud vlastníte zahradu, jistě víte jak náročná je péče o ni a kolik času vám zabere, aby vypadala alespoň trochu k světu. Zejména sekání trávy je často velmi namáhavou a velmi zdlouhavou činností. Napadlo vás ale někdy, že si můžete trávník perfektně posekat, aniž byste přitom museli udělat jediný krok? Přesně to vás čeká v případě pořízení robotické sekačky. Plně automatické sekačky na trávu fungují podobně jako robotické vysavače, o kterých jste již určitě slyšeli. Hlavní předností je, že ušetříte mnoho volného času, zatímco robotická sekačka se o údržbu vašeho trávníku postará zcela sama. Další velkou výhodou je, že se u sečení trávy nemusíte vůbec namáhat. Robotické sekačky jsou inteligentními přístroji, které skvěle posečou váš trávník bez vaší asistence. 

Robotické sekačky na trávu přinášejí velkou výhodu i v tom, že posečenou trávu není nutné sbírat. Díky inovativní technologii mulčování je odpad minimální a bez problémů se rozloží za jakéhokoliv počasí. Váš trávník tak bude stále přírodně hnojen a vy již po měsíci můžete pozorovat zlepšení jeho kvality. Robotická sekačka hravě zvládne posekat i hrbolaté a velmi členité povrchy. Určitě se nabízí otázka, jak je to s bezpečností při používání robotické sekačky. Nemusíte se ničeho obávat. Pokud sekačka narazí do nějaké překážky, automaticky změní směr a pokračuje tam, kde je to potřeba. V případě, že se sekačka převrátí nebo je zvednuta z trávníku, okamžitě se zastaví a tak nehrozí žádné nebezpečí. Sekací ústrojí se nachází daleko od okraje sekačky, takže se nemusíte bát, že by vám tento šikovný pomocník něco poškodil nebo dokonce někoho zranil. 

Robotické sekačky na trávu je před prvním použitím potřeba nainstalovat, s čímž vám mile rádi pomůžeme. Prvním krokem instalace je umístění nabíjecí stanice, která se přitluče do země. Druhý krok představuje instalaci obvodové smyčky, která určí, kam robotická sekačka může a kam ne. Nastavit si samozřejmě můžete mnoho různých činností spojených s vyjížděním z nabíjecí stanice apod. Robotické sekačky se dají zabezpečit pomocí PIN kódu, bez kterého se nespustí. Další ochranou proti zlodějům je alarm, který se spustí, pokud je sekačka neplánovaně nadzvednuta či vypnuta. Nastavte u své robotické sekačky, kdy a v jakých intervalech vám bude zkrášlovat zahradu a už se o nic víc nestarejte.


Automatické robotické sekačky

Automatické robotické sekačky, které si můžete pořídit již pod 30 000 Kč, Vám mohou nabídnout vynikající kvalitu sečení, která ve významném měřítku přesáhne kvalitu posečeného trávníku od běžné sekačky. I když jste se u mnohých věcí a služeb sami přesvědčili, že za kvalitu musíte také hodně zaplatit, ne vždy tomu tak platí u všeho.